• چهارشنبه ۲۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-3488-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

هدف اصلی فدراسیون، توسعه کمی و کیفی تکواندو در کشور است

دبیر فدراسیون تکواندو، هدف اصلی فدراسیون را توسعه کمی و کیفی این رشته در سراسر کشور عنوان کرد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمد احسنی‌افروز در مجمع انتخابات هیأت تکواندو لرستان اظهار کرد: فدراسیون ابزار ارزیابی سالیانه هیأت‌های استانی را تعیین کرده و بر این اساس رتبه‌ی استان‌ها مشخص می‌شود.

وی تأکید کرد: هدف اصلی فدراسیون، توسعه کمی و کیفی تکواندو در سراسر کشور است و همه‌ی استان‌ها را تشویق می‌کنیم که رتبه‌ی خودشان را ارتقا دهند.

احسنی‌افروز افزود: هر استانی که رشد و ارتقای بیشتری داشته باشد از طرف فدراسیون بیشتر مورد حمایت قرار می‌گیرد و بر این اساس استان‌ها باید تلاش خود را افزو‌ن‌تر کنند.

دبیر فدراسیون تکواندو با بیان اینکه استان‌های کم‌بهره بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرند، اضافه کرد: اعضای تیم‌های ملی در قدیم، بیشتر متعلق به استان‌های بزرگ مثل تهران و اصفهان بودند اما الان اعضای این تیم‌ها تقریباً ترکیبی از استان‌های مختلف هستند.

وی ادامه داد: اگر این روند ادامه داشته باشد در آینده همه‌ی استان‌ها صاحب نام و مدال در تکواندو خواهند شد و بدون شک توسعه بهتری را شاهد خواهیم بود.

احسنی‌افروز گفت: جافر وفایی رئیس هیأت تکواندو لرستان در چهار سال گذشته عملکرد خوبی داشته و در این مدت ۱۰ رتبه جایگاه استان را ارتقاء داده که این ملاک خوبی برای فدراسیون است که کمک کند و امیدواریم در آینده کمک‌های بیشتری داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: