• پنجشنبه ۳۰ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-5087-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حمایت سازمان بسیج علمی لرستان از 32 طرح علمی

مسئول سازمان بسیج علمی لرستان گفت: سازمان بسیج علمی، پژوهشی از ۳۲ طرح حمایت کرده که برخی از این طرح‌ها تجاری‌سازی شده است.

به گزارش ایسنامنطقه لرستان، در جشنواره علمی دانشجویان بسیجی، شاهد و ایثارگر استان لرستان مهدی رحیمی با بیان اینکه طرح‌های علمی و پژوهشی دانشجویان مورد حمایت مالی و معنوی قرار خواهند گرفت، به اهمیت پژوهش اشاره و اطهارکرد: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سازمانی علمی و عضو شورای نخبگان استان است که از ایده‌ها و طرح‌های مخترعان، مبتکران و پژوهشگران حمایت می کند.

وی افزود: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در قالب ۱۰ مرکز از ایده‌ها و طرح‌های دانشجویان مخترع و مبتکر بسیجی حمایت می کند.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری لرستان، اظهارکرد: سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در شش ماهه اول سال ۹۶ از ۳۲ طرح حمایت کرده که برخی از این طرح‌ها تجاری‌سازی شده است. 

به گزارش ایسنا جشنواره علمی دانشجویان بسیجی، شاهد و ایثارگر استان لرستان با رقابت بیش‌از 200 دانشجوی لرستانی برگزار شده است.

این جشنواره در دو بخش فردی و تشکلی برگزار شده که بخش تشکلی شامل کانال‌های مجازی، همایش‌های دانشجویی، بیانیه‌های دانشجویی و فعالیت‌های حقوق در زمینه اقتصاد مقاومتی است و بخش فردی جشنواره هم شامل اختراعات، مقالات، پایان‌نامه‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی دانشجویان است که تعداد 46 اثر برگزیده استانی که توسط داوران به عنوان آثاربرتر شناخته شده اند، معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: