• پنجشنبه ۳۰ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-3388-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ورزش لرستان پویاتر شده است

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: ورزش لرستان نسبت به گذشته پویاتر شده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی‌یاور عزیزپور در مجمع انتخابات هیأت تکواندو استان اظهار کرد: در ورزش لرستان اتفاقات خوبی افتاده و الان در ارزیابی‌های وزارت در بخش‌های مختلف پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم.

وی ادامه داد: ورزش لرستان نسبت به گذشته پویاتر شده که این مهم حاصل زحمات هیات‌هاست.

عزیزپور درباره هیأت تکواندو لرستان گفت: این هیأت در چهار سال اخیر بدون حاشیه کار کرده و با وحدتی که اعضای آن داشته‌اند، موفقیت‌های خوبی حاصل شده و امیدواریم در دوره جدید نیز این روند ادامه داشته باشد.

جافر وفایی سالارپور که برای دومین بار پیاپی به عنوان رئیس هیأت تکواندو انتخاب شد، گفت: سال ۹۲ رتبه ۲۱ استان‌ها را داشتیم که سال بعد به رتبه پانزدهم ارتقا پیدا کردیم و سال‌های ۹۴ و ۹۵ رتبه دوازدهم را در بین استان‌ها داشتیم.

وی ادامه داد: در این مدت جزو سه استان در حال رشد و توسعه بوده‌ایم و در تمام رده‌های سنی بانوان و آقایان موفقیت‌های خوبی کسب کرده‌ایم.

وفایی با بیان اینکه در دوره پیش، پیشرفت‌های خوبی در بخش‌های مختلف داشته‌ایم، تأکید کرد: البته هنوز با ایده‌آل فاصله داریم و باید با تلاش بیشتر به آن برسیم.

به گزارش ایسنا، مجمع انتخاباتی هیات تکواندو لرستان با حضور احسنی افروز، دبیر فدراسیون برگزار شد که جافر وفایی سالارپور تنها کاندیدا بود و با 16رأی و کل آرای ماخوذه برای دومین بار پیاپی به عنوان رئیس هیأت انتخاب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: