• چهارشنبه ۲۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-4587-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری ۵۴۸ گفتمان دینی با شرکت ۲۳ هزار نفر در لرستان

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: طی سال‌جاری در مجموع ۵۴۸ گفتمان دینی در مدارس، دانشگاه‌ها و مساجد لرستان برگزار شده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی در انتخابات هیئت مؤسس گفتمان‌های دینی و کارگاه مهارت‌آموزی آسیب‌های اجتماعی که در اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان برگزار شد، با تاکید بر ضرورت ساماندهی گفتمان‌های دینی، بیان کرد: هدف از برگزاری انتخابات هیئت مؤسس گفتمان‌های دینی لرستان ساماندهی اساتید گفتمان‌های دینی است کمااینکه ساماندهی مجموعه اساتید گفتمان‌های دینی پایه‌گذاری یک برنامه دینی برای آینده خواهد بود .

وی در خصوص فعالیت‌های اساتید گفتمان‌های دینی در لرستان طی سال‌جاری، بیان کرد: عصاره زحمات این اساتید در سال‌جاری بهره‌مندی ۲۳ هزار ۶۱۷ نفر بوده است بدین معنا که این اساتید به‌طور مستقیم بر بیش‌از ۲۳ هزار نفر در حوزه دین تاثیرگذار بودند .

حجت‌الاسلام غلامی، پُرشدن نمازخانه‌ها و مساجد، احترام به استاد و سواد رسانه‌ای را از دستاوردهای برگزاری جلسات گفتمان‌های دینی برشمرد و اضافه کرد: طرح ساماندهی اساتید گفتمان‌های دینی یک طرح کهنه‌نشدنی است .

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی لرستان با بیان این‌که ۶۲ نفر از اساتید گفتمان‌های دینی تعداد ۵۴۸ جلسه در سال جاری برگزار کرده‌اند، افزود: برای انجمن اولیا مربیان ۷۱ جلسه با محوریت سواد رسانه اقتصاد مقاومتی برگزار شده است .

وی آسیب‌های اجتماعی را یک بحث فراگیر دانست و در خصوص فعالیت‌های ارتقای سواد رسانه‌ای در اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، گفت: کار خوبی که در این حوزه انجام شده است راه‌اندازی کانون فرهنگی رسانه در اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان بود .

حجت‌الاسلام غلامی با اشاره به این‌که در انتخابات هیئت موسس گفتمان‌های دینی لرستان از اساتید صاحب‌نظر و برجسته استفاده شده است، تصریح کرد: افرادی‌که توانایی دارند و می‌توانند برای گفتمان‌های دینی وقت بیشتری بگذارند ثبت‌نام کنند که خروجی خوبی داشته باشیم .

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: مردم استان صددرصد شیعه هستند و همواره همراه ولایت بوده‌اند و اولین شهید روحانی دفاع مقدس از لرستان بوده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: