• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2387-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استانداری لرستان:
ایسنا پویا، فعال و پرتحرک است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: خبرگزاری ایسنا باید به تناسب توقعی که داریم پویا، فعال و پر تحرک باشد و خوشبختانه در ایسنا لرستان چنین شرایطی را می‌بینیم .

مهرداد غضنفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با تبریک ۱۶ آذر روز دانشجو اظهار کرد: دانشجو قشر تأثیرگذاری بوده که در برهه‌های مختلف و زمانی که نظام نیاز به حمایت و پشتیبانی داشته، صادقانه وارد عمل شده‌ و حمایت‌ها کرده‌اند.

وی با بیان اینکه دانشجویان مطالبه‌گر افکار عمومی هستند، تصریح کرد: چون قشری فرهیخته با ذهن‌هایی فعال، محرک و پویا هستند، می‌توانند با پرسش‌های علمی و نقادانه اثرگذار باشند.

غضنفری افزود: اکنون که در مسیر توسعه هستیم، دانشجویان می‌توانند با کارهای پژوهشی که زیربنای توسعه است، نقش‌آفرینی کنند و از طرفی دولت هم باید به محیط‌های دانشجویی بها بدهد و حمایت‌های لازم را از این قشر فرهیخته و پویا در همه‌‌ی بخش‌ها و به‌ویژه در حوزه کارآفرینی داشته باشد.

معاون استانداری لرستان در ادامه گفت: فضای دانشگاه‌ها در گذشته محدود بود و در برخی دولت‌ها مجال کافی به دانشجویان داده نمی‌شد ولی خوشبختانه در شرایط کنونی همه مسئولان نظام معتقدند که کرسی‌های آزاداندیشی بایستی وجود داشته باشد و گسترش پیدا کند و مسئولان دانشگاه باید به دانشجوها فرصت بدهند که در چارچوب اصول و قوانین حاکم بر کشور حرف و نقدشان را بیان کنند، چون نقد سازنده موجب رشد و اصلاح نواقص است و از طرفی دانشجویان هم نباید فقط روی نقد تمرکز داشته باشند و باید کارهای مثبت را هم بیان کنند.

وی تأکید کرد: معتقدیم هر کاری دانش‌بنیان و پایه علمی داشته باشد، مسیر آن مطمئن، پایداری بیشتر و اثرگذارتر خواهد بود.

غضنفری در ادامه با اشاره به سالروز تاسیس خبرگزاری ایسنا تصریح کرد: این خبرگزاری چون به تشکیلات دانشجویی و علمی وصل است، قطعاً توقع ما از آن نسبت به سایر خبرگزاری‌ها متفاوت است، هرچند که بقیه خبرگزاری‌ها محترم بوده و مجموعه‌ای که در آنها فعالیت می‌کنند، افراد نخبه‌ای هستند.

معاون استانداری لرستان یادآور شد: جهاد دانشگاهی که بعد از انقلاب اسلامی تاسیس شد و خبرگزاری ایسنا زیرمجموعه‌ آن است در حوزه‌های مختلف اثرگذار بوده و کارهای بسیار بزرگی انجام داده و این خبرگزاری هم باید به تناسب توقعی که داریم پویا، فعال و پر تحرک باشد و خوشبختانه در ایسنا لرستان چنین شرایطی را می‌بینیم.

وی گفت: همکاری و همراهی ایسنا با مجموعه نظام و پشتیبانی از دولت تدبیر و امید و بیان کاستی‌ها و نقاط قوت به مسئولان انگیزه می‌دهد که در مسیر پیش رو و تحقق اهداف نظام حرکت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: