• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2287-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل مدیریت بحران لرستان:

ایسنا در انعکاس سریع اخبار حوزه بحران عالی عمل کرده است

مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: خبرگزاری ایسنا در انعکاس سریع اخبار حوزه بحران عالی و اکتیو عمل کرده است.

مهندس رضا آریایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با تبریک روز دانشجو و سالروز تشکیل خبرگزاری ایسنا، اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا دانشجویی است و از طرفی قشر جوان و تحصیل کرده ما را دانشجویان تشکیل می‌دهند، هرچه قدر سطح آگاهی و دانش دانشجویان افزایش یابد، قطعاً در میزان افزایش آگاهی مردم موثر خواهد بود.

وی با بیان اینکه قشر دانشجو به تدریج وارد بازار کار شده و به مرور در آینده کشور نقش جایگزین نیروهای قدیمی‌تر را ایفا می‌کنند و در تعیین سرنوشت کشور نقش موثری را برعهده خواهند داشت، تاکید کرد: هرچه  در بالا رفتن دانش و آگاهی و دادن اطلاعات صحیح و دقیق به این قشر جامعه اقدام شود و اخبار روز با سرعت و همراه با تجزیه و تحلیل منطقی به آنها داده شود در افزایش سطح بینش‌ و آگاهی این قشر پویا و جوان جامعه و حرکت به سمت آینده‌ای پویا و کارا موثرتر خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان بیان کرد: امانت‌دار بودن یکی از شاخصه‌های اصلی رسانه‌ها محسوب می‌شود که خوشبختانه خبرگزاری ایسنا در امر امانت‌داری و شفافیت در انعکاس اخبار عملکرد خوبی دارد.

وی افزود: خبرگزاری ایسنا در انعکاس سریع اخبار حوزه بحران عالی و اکتیو عمل کرده و اخبار را سریع منتقل می‌کند.

آریایی خبرنگاران را  به عنوان چشمان بینای جامعه دانست و اضافه کرد: خبرنگاران، کارشناسان حاذق در عرصه‌‌های مختلف هستند و نقش خود را به‌عنوان بازوانی توانمند برای دستگاه‌های اجرایی ایفا می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: