• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2187-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پیگیری سوژه ها در ایسنا بر اساس استانداردهای یک خبرگزاری پویاست

رئیس شورای انسجام‌بخشی مدیران صنعت آب و برق لرستان گفت: ایسنا در انعکاس مشکلات، چالش‌ها و خدماتی که در استان صورت می‌گیرد، همیشه فعال بوده است.

مهندس حمیدرضا کرم‌وند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با تبریک سالروز تاسیس این خبرگزاری اظهار کرد: ایسنا یکی از خبرگزاری‌های پویا و فعال در سطح کشور و به ویژه استان است.

وی ادامه داد: این خبرگزاری در انعکاس مشکلات، چالش‌ها و خدماتی که در استان صورت می‌گیرد همیشه حضوری فعال داشته و نحوه خبررسانی، پیگیری سوژه‌ها و پرداختن به موضوعات آن بر اساس استانداردها و رویکردهایی بوده که یک خبرگزاری پویا باید داشته باشد.

کرم‌وند با اشاره به انتظارات دستگاه‌های اجرایی از ایسنا بیان کرد: آحاد مسئولین و مردم توقع دارند که خبرها در زمان چالش و انتقاد یک موضوع پیگیری دوسویه داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان ادامه داد: رسانه‌ها قبل از انتشار یک خبر می‌بایست هر دو طرف را از موضوع مطلع کرده و با پیگیری نظرات طرفین اخبار درست و قابل اعتمادتری را نشر دهند.

وی با بیان اینکه هدف رسانه‌ها باید خدمت به مردم و جامعه باشد، افزود: پخش اخبار بدون دقت و پیگیری درست تنها موجب تشویش اذهان و التهاب در جامعه می‌شود که خوشبختانه در این مورد از ایسنای لرستان چیزی مشاهده نشده است.

کرم‌وند با اشاره به اینکه رسانه ها امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خود را ارتقا دهند، گفت: این مهم سبب می‌شود تا نسبت به اتفاقات مثبت و منفی سطح استان حضور فعال‌تری داشته باشند و واقعیت جامعه و عملکرد دستگاه‌ها را مشخص‌تر بیان کنند.  همچنین باعث می‌شود که مردم بیشتر موضوعات را احساس کرده و از آنها مطلع شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: