• چهارشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 969-3385-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وحدت، قوی‌ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلام است

استاندار لرستان گفت: وحدت، قوی‌ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلام در مقابل توطئه‌های دشمنان و استعمارگران است.

 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر سید موسی خادمی در پیامی فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد خجسته رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفت.

 متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

وحدت و يكپارچگى مسلمانان و لزوم اتحاد بین موحدان و خداپرستان روى زمين، از تعاليم و آموزش‌هاى اساسى آيين اسلام ناب محمدی و از اصول فرهنگ قرآنى است.

هفته وحدت میراث بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بوده و ایشان همیشه بر وحدت بین مسلمین تاکید می‌کردند؛ در حال حاضر نیز رهبر معظم انقلاب مسأله وحدت بین مسلمانان را یک نیاز قطعی، رمز سعادت و مایه سربلندی آنان و بهترین سلاح ملت‌ها در مقابل استکبار جهانی می‌دانند.

در دنیای کنونی نیاز به اتحاد و اتفاق، از مسائل اساسی جهان اسلام است و وحدت، قوی‌ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلام در مقابل توطئه‌های دشمنان و استعمارگران است.

با تبریک میلاد مهرآفرین مبلغ عشق و مهربانی، حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) و گرامی‌داشت هفته وحدت، این فرصت ارزشمند را مغتنم شمرده و بر تمامی پیشگامان اتحاد مسلمانان در سراسر گیتی درود می‌فرستیم.

بی‌شک تمسک به سیره الهی رسول اکرم(ص) و الهام از سلوک آن گنجینه بی‌زوال حکمت و هدایت، بیش از پیش در دنیای پر ستم امروز ضرورت یافته و جامعه بزرگ اسلام جز با بهره عملی از راه و روش پیامبر بزرگ الهی به سعادت نخواهد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: