• یکشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-488-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس هیأت کشتی لرستان:

مشکلی برای میزبانی نداریم/ نمی‌توانیم رقابت‌ها را در خانه کشتی برگزار کنیم

رئیس هیأت کشتی لرستان گفت: هزینه‌های رقابت‌های قهرمانی کشور به عهده استان میزبان است.

وحید والیزاده مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: رقابت‌های قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: خیلی دوست داشتیم این رقابت‌ها در خانه کشتی خرم‌آباد برگزار شود اما چون برای برگزاری رقابت‌های آزاد و فرنگی به چهار سکوی تشک نیاز داشتیم و خانه کشتی ظرفیت سه تشک مسابقه‌ای دارد این امر میسر نشد.

والیزاده مرادی یادآور شد: در کشتی آزاد و فرنگی، لرستان در گروه "الف" قرار دارد و بنابراین باید میزبانی هر دو رشته را بپذیریم و اگر یک رشته بود می‌توانستیم رقابت‌ها را در خانه کشتی برگزار کنیم.

رئیس هیأت کشتی لرستان بیان کرد: در حال اجرای کارهای مقدماتی میزبانی هستیم و تا کنون مشکلی در این زمینه نداشته‌ایم.

وی با بیان اینکه هزینه‌های برگزاری رقابت‌ها به عهده میزبان است و فدراسیون کمکی نمی‌کند، اضافه کرد: بلیت فروشی نداریم و رقابت‌ها به‌طور مستقیم از شبکه افلاک(لرستان) پخش خواهد شد.

والیزاده مرادی خاطرنشان کرد: دهم آبان زمان ورود تیم‌هاست و رقابت‌ها یازدهم و دوازدهم در 10 وزن برگزار خواهد شد. وزن‌کشی نیز طبق قانون روز نخست بدون ارفاق و روز دوم با دو کیلو ارفاق وزن است.

رئیس هیأت کشتی لرستان درباره تیم استان گفت: متأسفانه پیمان یاراحمدی و مصطفی قیاسی(آزاد) و فرشاد بلفکه، مهدی زودآشنا و برومند اصلان(فرنگی) که از بهترین کشتی‌گیرهای لرستانی هستند بنا به دلایلی در این رقابت‌ها غایب بوده اما با این حال تیم‌های خوبی داریم و امیدواریم نتایج مناسبی بگیرند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: