• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-12414-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئيس پليس آگاهي لرستان خبر داد:

دستگيري کلاهبردار یک میلیاردی در خرم‎آباد

رئيس پليس آگاهي لرستان از کشف يك میلیارد و 250 میلیون ریال كلاهبرداري در خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، سرهنگ عباس نظري اظهارکرد: در پي دریافت یک فقره پرونده حاوی شکايت فردی مبنی بر اینکه دارای مغازه عمده فروشی مواد غذایی است و شخصی با مراجعه به وی با ترفند خرید، مقادیری کالا با روش ‎ های فریب ‎ کارانه از وی کلاهبرداری کرده است، با توجه به اهميت موضوع ، رسيدگي به پرونده در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به اينكه احتمال ادامه فعاليت كلاهبردار به صورت گسترده در سراسر كشور متصور بود، تيمي از کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداري عمليات شناسايي و دستگيري وي را آغاز کردند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: ماموران با انجام فعاليت ‎ هاي گسترده اطلاعاتي و استعلامات قضائي و انتظامي، موفق به شناسايی مخفيگاهش در خرم ‎ آباد شده و در اقدامي غافلگيرانه وي را دستگير کردند.

نظری افزود: در بازجویی ‎ های به عمل آمده متهم اعتراف کرد؛ مبلغ يك میلیارد و 250 میلیون ریال از اجناس مغازه شاکی را خریداری و آنها را بارگیری و در جلوی یک مغازه خالی کرده و به بهانه انتقال وجه از دستگاه ‎ های خودپرداز به حساب شاکی، وی را از محل دور کرده و در این راستا همدست متهم، بار را جابه جا و به مکان دیگری انتقال و خود متواری می‌شود.

وی با بيان اينكه متهم از مجرمان حرفه‌اي و سابقه‌دار در امر كلاهبرداري به این شیوه است، گفت: با تکمیل پرونده، متهم در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: