• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-3888-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فنی‌ترین مشتزن کشور:
ورزش حرفه‌ای با جیب خالی فایده‌ای ندارد

فنی‌ترین مشتزن کشور در سال 93 که چند سال دور از رینگ بوده، می‌گوید: ورزش حرفه‌ای با جیب خالی فایده‌ای ندارد.

مصطفی زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، خاطرنشان کرد: سال 93 آخرین مسابقه‌ای بود که شرکت کردم و علاوه بر قهرمانی در وزن 64 کیلوگرم به عنوان فنی‌ترین مشتزن رقابت‌های قهرمانی کشور انتخاب شدم.

وی ادامه داد: بعد از آن رقابت‌ها به علت مشکلاتی که پیش آمد، دیگر مسابقه ندادم و تقریباً ورزش حرفه‌ای را کنار گذاشتم و گاهی اوقات برای سلامتی فقط تمرین می‌کنم.

زارع در پاسخ به پرسشی که چه مشکلاتی او را از رینگ دور کرده؟ گفت: از لحاظ مالی شرایط به گونه‌ای است که واقعاً نمی‌شود ورزش قهرمانی را ادامه داد. بیکارم و ورزش حرفه‌ای با جیب خالی فایده‌ای ندارد.

این مشتزن لرستانی یادآور شد: بوکس ورزشی نیست که پول زیادی داشته باشد و لیگ هم برگزار نمی‌شود و به همین علت خیلی از مشتزن‌های لرستانی به راحتی این رشته را کنار می‌گذارند و به دنبال زندگی می‌روند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سال گذشته لرستان در رقابت‌های قهرمانی کشور فکر کنم بیست و ششم شده، تصریح کرد: با این شرایط در رقابت‌های امسال فقط چهار سهمیه داریم که هیچ‌وقت در طول تاریخ بوکس ایران چنین سهمیه کمی سابقه نداشته و همیشه تمام اوزان ما پر بوده است.

زارع با بیان اینکه در حال حاضر تمرین‌ها را شروع کرده‌ام، افزود: هیأت جدید روی کار آمده و امیدوارم شرایطی مهیا کنند که من و بیشتر مشتزن‌های استان برگردیم و لرستان را به جایگاهی که شایسته‌اش است، برسانیم. من هم شاید در مسابقات امسال قهرمانی کشور شرکت کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: