• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-7084-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار خبر داد:
کسب رتبه اول لرستان در استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی

استاندار گفت: لرستان در پرداخت تسهیلات تسهیل تولید رده چهارم کشور و رتبه اول استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی  را در شاخص درصد پرداخت به خود اختصاص داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مهندس هوشنگ بازوند در ستاد تسهیلات استان اظهار کرد: سامانه تسهیلات تسهیل تولید سال ۹۵ با پرداخت ۱۶ هزار میلیارد تومان در کشور تا هفته آینده بسته شده است و سامانه سال ۹۶ با پیشنهاد ۲۰ هزار میلیارد تومان در آستانه باز شدن است.

وی ادامه داد: لرستان در پرداخت تسهیلات تسهیل تولید رده چهارم کشور و رتبه اول استان‌های پایلوت اقتصاد مقاومتی  را در شاخص درصد پرداخت به خود اختصاص داد.

استاندار لرستان یادآورشد: امسال ۴۱۸۰ میلیارد ریال به ۳۴۸ واحد تولیدی استان  پرداخت شده است و این درحالیست که  سهمیه  تخصیصی استان۴۰۵۰ میلیارد ریال بوده است.

بازوند گفت:بانک‌های ملی، ملت و کشاورزی بیشترین پرداختی را از لحاظ  تسهیلات تسهیل تولید داشته‎اند.

در ادامه این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استانداری لرستان نیز گفت: لرستان در شاخص تعداد واحدهایی که از طریق ستاد تسهیل تولید رفع موانع شدند ارتقای ظرفیت داشته است.

مهرداد غضنفری اضافه کرد: خوشبختانه در حجم سرمایه‎گذاری تزریق شده به طرح های سرمایه‎گذاری توسط ستاد تسهیل رتبه اول در کشور را کسب کرده‎ ‎ ایم، همچنین از لحاظ تعداد واحدها با 1052 واحد رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده‎ایم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: