• جمعه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-2985-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تشریح وضعیت حوزه بهداشت مرکز لرستان از زبان فرماندار

فرماندار خرم‎آباد گفت: حوزه بهداشت این شهرستان با وضع مطلوب فاصله زیادی دارد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، اسد عبدالهی در جلسه کمیته مناسب‎سازی شهرستان خرم‎آباد اظهار کرد: روزگاری در این شهر بیشترین جمعیت پزشکان مربوط به اطبای هندی و پاکستانی بود اما امروز هیچ محدودیتی در زمینه پزشک عمومی و حتی متخصص در خرم آباد احساس نمی‎شود و این خود نمونه‎ای از پیشرفت‎های قابل توجه این شهرستان در عرصه بهداشت و درمان است.

وی به دلایل محقق نشدن همه اهداف درمانی پرداخت و ادامه داد: در این خصوص باید به دو عامل مهم نوع نگاه فرهنگی به حوزه درمان و کمبود منابع و اعتبارات کافی اشاره کرد.

عبدالهی در خصوص محدودیت‎های اعتبارات مالی افزود: اینکه در بحث تامین منابع مشکلاتی داریم بر کسی پوشیده نیست اما هنر مسئولان ما باید در استفاده بهینه از همین منابع محدود تعریف شود.

فرماندار خرم ‎ آباد از تشکیل یک تیم کارشناسی در آینده نزدیک خبر داد و کار ویژه آن را رصد کردن کیفیت کاربری اماکن عمومی بصورت تخصصی عنوان کرد و یادآور شد: گزارش‎های کارشناسی شده این تیم تخصصی در آینده کمک‎های فراوانی را به کمیته مناسب‎سازی شهرستان در جهت ارتقا کیفیت سطح زندگی در خرم آباد خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: پیشرفت تکنولوژی یک عامل مهم در پیشرفت حوزه سلامت و درمان است.

عبدالهی گفت: فناوری‎های روز مقوله پیشرفت را بسیار راحت کرده و به ما کمک می‎کند که همگام با جامعه جهانی حرکت خود را ادامه دهیم اما این همه ماجرا نیست و بخش مهم آن به پیگیری مردم و همت مسئولان برمی‎گردد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: