• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-6784-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی لرستان خبر داد:

واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران با کمترین قیمت در شهرک‌های صنعتی

مدیر عامل شرکت شهرک‎های صنعتی لرستان از واگذاری زمین به سرمایه‎گذاران با کمترین قیمت در شهرک‎های صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، بختیار رازانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آمادگی پذیرش سرمایه ‎ گذار در شهرک‎ها و نواحی صنعتی لرستان با شرایط ویژه واگذاری زمین و با کمترین قیمت را داریم.

وی گفت: سرمایه ‎ گذاران صنعتی و تولیدی می‎توانند با حضور خود در شهرک‎ها و نواحی صنعتی استان از مزایای استقرار و تسهیلات آن بهره‎مند شوند.

رازانی افزود: شهرک ‎ ها و نواحی صنعتی از بستر مناسب و پتانسیل‎های لازم در سرمایه‎گذاری و کاهش هزینه تولید برخودار است که از تمامی سرمایه ‎ گذاران درخواست می‎کنیم با بهره‎گیری از این فرصت گامی بزرگ در راستای توسعه و شکوفایی استان بردارند.

مدیر عامل شرکت شهرک ‎ های صنعتی لرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر امکانات و شرایط خوبی برای حضور سرمایه ‎ گذاران بخش صنعت و اصناف تولیدی در سطح شهرک ‎ ها و نواحی صنعتی استان فراهم است که امیدواریم با حمایت از تولید و صنایع کوچک و متوسط در راستای رشد و ارتقاء رونق اقتصادی عمل کنیم.

وی اضافه کرد: سرمایه ‎ گذاری در محدوده شهرک ‎ ها و نواحی صنعتی استان بستر مناسبی برای دسترسی آسان و سریع به امکاناتی از قبیل راه، آب، برق، گاز، فاضلاب صنعتی، مخابرات و استفاده از خدمات نرم‌افزاری(مشاوره فنی، مهندسی و مدیریتی) مراکز خدمات فناوری و کسب‌ و کار است.

رازانی در خصوص واگذاری زمین در نواحی صنعتی نیز گفت: واگذاری زمین در نواحی صنعتی به نحوی است که صرفاً هزینه زیرساخت‎های ایجاد شده با قیمت بسیار پایین اخذ می‎شود.

وی تصریح کرد: به عبارتی زمین محل طرح تقریباً به صورت رایگان واگذار خواهد شد و قیمت حق انتفاع در نواحی صنعتی به صورت درصد بسیار کم نقد و مابقی در اقساط بلند مدت از سرمایه ‎ گذاران اخذ می‎شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: