• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 963-5286-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر آموزش دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد:

پذیرش دانشجو در شش رشته جدید ارشد


مدیر آموزش دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: با تلاش‌های معاونت آموزش دانشگاه در سال تحصیلی جدید در شش رشته جدید  دانشجو پذیرش خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، دکتر علی فرهادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از درخواست‌های مکرر معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و بررسی‌های لازم در سال تحصیلی آینده شش رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد به مجموع رشته‌های این دانشگاه اضافه خواهد شد.

وی افزود:خوشبختانه با پیگیری‌هایی انجام شده و با حمایت‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در سه رشته جدید مقطع ارشد به طور ۱۰۰درصد مهر ماه آینده پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

این مسئول اضافه کرد: این سه رشته شامل پرستاری سالمندان، پرستاری اطفال و ویروس شناسی هستند.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی لرستان در گرایش‌های مختلف پرستاری ظرفیت‌های زیادی دارد و به نظر من پتانسیل اضافه کردن این‌گونه رشته‌ها را بیشتر از این داریم.

‌فرهادی ادامه داد: رشته‌های پرستاری سالمندان و اطفال از رشته‌های مورد نیاز روز جامعه است و از گروه پرستاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان که برای فراهم کردن بستر پذیرش در این رشته‌ها تلاش زیادی انجام دادند تشکر می‌کنم.

وی همچنین در مورد سه رشته دیگر شامل مامایی، تغذیه و میکروب شناسی گفت: موافقت رشته‌های مامایی و تغذیه در مقطع ارشد را دریافت کرده‌ایم و منتظریم به صورت کتبی از سوی وزارت اعلام شود.

فرهادی افزود: البته کار پذیرش در این رشته‌ها را باید تمام شده بدانیم چرا که ظرف یکی دو ماه اخیر مجوز آن رسیده و می‌توانیم در سال جدید نیز در این دو رشته مقطع ارشد پذیرش داشته باشیم.

مدیر آموزش دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص رشته میکروب شناسی عنوان کرد: درخواست و پیگیری‌های لازم در مورد پذیرش در مقطع ارشد میکروب شناسی انجام شده و از سوی مقام وزارتی در حال بررسی است.

فرهادی خاطرنشان کرد: برای پذیرش در این رشته نیز مشکلی نداریم و بعید می‌دانم با آن مخالفت شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: