• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-2085-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس:

مشکل مؤسسات برای همیشه رفع شود/ سپرده‌گذاران از اقشار ضعیف هستند


نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل مؤسسات یکبار برای همیشه رفع شود.

مهندس مجید کیان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به مشکل سپرده‌گذاران مؤسسه آرمان اظهار کرد: این موسسه هم اکنون به عنوان مؤسسه توسعه شناخته می‌شود و به علت مسدود کردن سپرده مردم در بسیاری از استان‌های کشور باعث بروز مشکلاتی برای آنان شده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون در این استان‌ها شاهد تجمع‌های گسترده مردم هستیم و باید بانک مرکزی هر چه سریع‌تر برای رفع این مشکل ورود پیدا کند.

کیان‌پور با بیان اینکه 550 میلیارد تومان سپرده مردم لرستان در این مؤسسه است، افزود: نباید جواب اعتماد مردم این گونه داده شود و هر چه زود می‌بایست مشخص شود که این سرمایه‌ها دست چه کسی است و در کجا سرمایه‌گذاری شده‌اند.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سپرده‌گذاران اکثراً از اقشار ضعیف جامعه هستند، گفت: نباید هر روز شاهد تعطیلی مؤسسه‌ها و مسدود شدن حساب آنها باشیم برای همین بانک مرکزی باید نظارت بیشتری روی مؤسسات داشته باشد.

وی با بیان اینکه مشکل مؤسسات یکبار برای همیشه باید حل شود، ادامه داد: متأسفانه نظارتی بر عملکرد آنها نیست و نرخ سود بانک‌ها و مؤسسات با هم متفاوت است و مردم دچار سردرگمی شده‌‌اند. یک نفر باید پاسخگوی این تفاوت‌ها باشد.

کیان‌پور افزود: سیستم نظارت بانک‌ها باید سخت‌گیرانه‌تر عمل کند و اجازه سوءاستفاده از اموال مردم را ندهد کما اینکه فردی تمام دارایی خود را به این مؤسسات سپرده و حال پاسخی نمی‌گیرد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: تکلیف مردم هر چه سریع باید روشن شود و ما نمایندگان نیز پیگیر این موضوع هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: