• سه شنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-5584-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس هیأت وزنه‌برداری لرستان:

فدراسیون در چند سال گذشته هیچگونه تجهیزاتی به ما نداده است


رئیس هیأت وزنه‌برداری لرستان می‌گوید: سه چهار سال است فدراسیون هیچ‌گونه تجهیزاتی به این هیأت نداده است.

سیدعلی شاهرخی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، خاطرنشان کرد: اواخر سال 92 به عنوان رئیس هیأت انتخاب شدم و وقتی هیأت را تحویل گرفتم با مشکلات زیادی مواجه بود.

وی تصریح کرد: وزنه‌برداری لرستان آن زمان نزدیک به تعطیلی بود و نبود امکانات و تمرین در مکانی که زیر سکوی تماشاگران ورزشگاه تختی بود و عدم پشتوانه‌سازی شرایط بدی را برای این رشته در استان رقم زده بود و همین‌ها باعث دلسردی وزنه‌برداران شده و خیلی‌ها با این رشته وداع کرده بودند.

شاهرخی یادآور شد: در بدو ورود هیأت از پیشکسوتان کمک گرفتیم و با استعدادیابی که در مدرسه‌ها انجام دادیم، یواش یواش جان تازه‌ای به وزنه‌برداری استان دادیم و خوشبختانه سال 94 با کمک اداره کل ورزش و جوانان صاحب خانه تخصصی شدیم و علاوه بر آن، آموزش و پرورش نیز یک سالن در اختیار ما قرار داده است.

رئیس هیأت وزنه‌برداری لرستان در ادامه گفت: کمبود میله هالتر استاندارد داریم و هنگام تمرین ورزشکارها باید منتظر باشند که چند نفر کارشان تمام شود و جایگزین آنان شوند که همین مشکل در برخی مواقع تمرین‌ها را تا ساعت 11 تا 12 شب به درازا می‌کشد و نمی‌توانیم از زمان، بهینه استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه میله‌ها با توجه به گذشت زمان فرسوده می‌شوند و بعد از یک مدتی دیگر قابل استفاده نیستند، خاطرنشان کرد: سه تا چهار سال است که فدراسیون هیچگونه تجهیزاتی به ما نداده است. وسایل وزنه‌برداری گران هستند و اکثراً از خارج کشور وارد می‌شوند و هیأت نمی‌تواند که آنها را خریداری کند و متأسفانه فدراسیون هم در این زمینه کمک نمی‌کند.

شاهرخی با بیان اینکه در این مدت روی رده‌های پایه خیلی کار کرده‌ایم، ادامه داد: پشتوانه‌سازی خوبی داشته‌ایم و در آینده لرستانی‌ها حرف‌های زیادی در وزنه‌برداری برای گفتن خواهند داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: