• دوشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-5384-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رعد پدافند و بیمه رازی مدعیان قهرمانی لیگ برتر کشتی فرنگی هستند

سرمربی تیم کشتی فرنگی رعد پدافند هوایی تهران می‌گوید به همراه بیمه رازی، تیمش مدعی اصلی قهرمانی است.

امین عسگرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به برتری شش بر دو تیمش برابر آکادمی امید نوروزی شیراز در هفته نخست لیگ برتر اظهار کرد: می‌توانستیم این دیدار را هشت بر صفر ببریم اما دو کشتی‌گیر ما اشتباه کردند ولی در مجموع از عملکرد بچه‌ها راضی هستیم.

وی با بیان اینکه هدف ما فقط قهرمانی است، افزود: تیم بیمه رازی و رعد پدافند مدعی اصلی قهرمانی هستند و بدون تردید با توجه به کشتی‌گیرها و کادر فنی‌ای که داریم، شایسته قهرمانی هستیم. تیم رعد پدافند ترکیبی از کشتی‌گیرها سرباز و شخصی است.

عسگرپور در پاسخ به پرسشی که تیم سینا صنعت ایذه را جزو مدعیان نمی‌دانید؟ گفت: تیم ما از سینا صنعت بهتر است و می‌توانیم آنها را شکست دهیم.

این مربی لرستانی با اشاره به حضور ناصر نوربخش در کادر فنی رعد پدافند، تصریح کرد: آقای نوربخش خیلی به ما کمک کند و حضورشان خیلی مثبت بوده است. ما پیشنهاد دادیم که ایشان سرمربی تیم باشد اما قبول نکرد و تفکرش فقط پیشرفت کشتی بوده و انسان بسیار بزرگی است.

وی درباره تفاوت لیگ امسال با فصل گذشته، اظهار کرد: روش برگزاری نسبت به سال پیش، خیلی بهتر شده و کشتی‌گیرها مدام در کوران مسابقه هستند اما ارفاق وزن یکی از مهم‌ترین مشکلات لیگ امسال است و به نظرم با این کار عدالت اجرا نمی‌شود.

عسگرپور گفت: بحث رنکینگ هم خیلی اذیت می‌کند و سبب شده خیلی از کشتی‌گیرها نتوانند در لیگ شرکت کنند و از طرفی برخی افرادی که رنکینگ دارند در حد و اندازه لیگ برتر نیستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: