• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-2588-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری مجمع انتخابات هیأت فوتبال لرستان در اوت!

اردیبهشت 95 دوره چهارساله ریاست همایون(حیدر) بهاروند در هیأت فوتبال لرستان به پایان رسید اما همچنان مجمع انتخابات این هیأت برگزار نشده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، اردیبهشت سال قبل دو آگهی برای برگزاری مجمع انتخابات هیأت فوتبال استان در نشریه‌ها چاپ شد. آگهی نخست از طریق هیأت فوتبال به چاپ رسید اما اداره کل ورزش و جوانان آن را قبول نداشت و آگهی دوم را به چاپ رساند.

مشکلات به وجود آمده بین هیأت و اداره کل سبب شده که هنوز مجمع برگزار نشود و مشخص نیست این مشکلات تا چه زمانی ادامه خواهد داشت!

اداره کل ورزش و جوانان لرستان بر برگزاری مجمع این هیأت مثل سایر هیأت‌ها تأکید دارد و این در حالیست که هیأت معتقد است طبق اساسنامه فدراسیون مجمع باید برگزار شود.

سعید رستمی دبیر هیأت فوتبال لرستان در این باره به ایسنا گفت: ما هم از این وضعیت خسته شده‌ایم و دوست داریم از بلاتکلیفی خارج شویم.

وی در پاسخ به پرسشی که مشکل برگزار نشدن مجمع چیست؟ اظهار کرد: جواب قانع‌کننده‌ای به ما نمی‌دهند و از این موضوع خبر ندارم!

رستمی تأکید کرد: ما هم به دنبال برگزاری مجمع هستیم و هر زمانی فدراسیون به ما اعلام کند طبق آن مجمع را برگزار خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، بهاروند 18 اردیبهشت 91 برای چندمین بار متوالی به عنوان رئیس هیأت فوتبال استان انتخاب شد. وی هم اکنون رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال نیز هست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: