• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-4490-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

38 درصد صنعت لرستان در بروجرد است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 38 درصد صنعت استان در بروجرد است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمدرضا صفی‎خانی در جلسه کارگروه اشتغال بروجرد، اظهارکرد: در شهرستان بروجرد 581 میلیارد سرمایه‎گذاری و اشتغال 694نفر در بخش صنعت پیش‌بینی شده است.

وی افزود: 38 درصد صنایع استان در بروجرد است و اگر در راستای این برنامه حرکت کنیم استان به توسعه خواهد رسید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تصریح کرد: سال ‎ گذشته بیش از 98درصد منابع تزریق شده به اهداف خود رسیدند اما در برنامه رونق تولید امسال باید 10درصد افزایش تولید داشته باشیم.

صفی‎خانی اضافه کرد: طرح‌های بالای 60 درصد یک ظرفیت و سرمایه هستند که در شهرستان بروجرد 63 طرح بالای 60 درصد وجود دارد که باید بهترین طرح‌ها را که محصولات آنها قابل فروش باشد را در نظر گرفته و به عنوان اولویت تسهیلات لازم به آنها تزریق شود.

وی بیان کرد: 2503 نفر اشتغالزایی با سرمایه‌گذاری 7193 میلیارد در راستای اجرای طرح‌های نیمه‌تمام صورت می‌گیرد که در راستای اجرای این برنامه می‌توان تولید را افزایش داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان افزود: طرح‌های بین 20 تا 60 درصد هم 44 طرح هستند که بیش از 1000 نفر می‌توانند اشتغالزایی ایجاد کنند.

صفی‎خانی گفت: کارخانجات نساجی و داروسازی واحدهایی هستند که می‌تواند دانش‌بنیان باشد و می‌توان این واحدها را بهره‌ورتر کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: