• سه شنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-3484-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توزیع 50 تن گوشت قرمز در لرستان

مدیرکل پشتیبانی امور دام از توزیع 50 تن گوشت قرمز در لرستان خبر داد.

سید حمید شاهرخی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با اشاره به افزایش قیمت گوشت قرمز استان اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای گوشت قرمز این بالا رفتن قیمت در سطح کشور قابل پیش‌بینی بود و برای همین اقداماتی اندیشیده شده است.

وی اضافه کرد: مقدار مشخصی گوشت منجمد قرمز در سطح کشور بین پشتیبانی امور دام استان‌ها توزیع شده که در کارگروه تنظیم بازار زمان پخش آن تعیین می‌شود.

شاهرخی سهمیه استان را 50 تن اعلام کرد و گفت: البته در صورت نیاز این مقدار قابل افزایش است؛ شبکه توزیع، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف ادارات و اصناف منتخب هستند که هم اکنون از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای این کار در حال انجام است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام لرستان افزود: در صورت ضرورت با اعلام مدیر تنظیم بازار سازمان کار توزیع از دیگر مراکز اعلام شده نیز پیگیری خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ذائقه مردم استان از گوشت منجمد استقبال زیادی نمی‌شود و پذیرش آن نسبت به گوشت مرغ منجمد کمتر است.

شاهرخی با اشاره به قیمت مصوب برای گوشت منجمد قرمز گفت: گوشت به صورت قطعه‌ای عرضه می‌شود و برای هر کیلو ران 23 و سردست 22 هزار تومان باید پرداخت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: