• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-5814-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهردار خرم‌آباد خبر داد:
بهره‌برداری از ترمینال برون استانی تا یک‌ماه آینده

شهردار خرم‌آباد از بهره‌برداری ترمینال برون استانی شهر تا یک‌ماه آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، یحیی عیدی بیرانوند در مراسم افتتاح بوستان محله‌ای ملت در منطقه کرگانه، با اشاره به افتتاح فاز نخست بوستان ملت، اظهار کرد: فاز دوم این بوستان نیز به طور حتم اجرایی می‌شود.

وی افزود: شهرداری یک ارگان عمومی است که منابع مالی آن از محل عوارضات مردم تامین می‌شود؛ دولت کمکی به شهرداری نمی‌کند و اگر کمک‌های جزئی می‌شود برای پروژه های خاص است.

شهردار مشارکت مردم را در ساخت شهر خرم‌آباد مناسب ندانست و خاطرنشان کرد: به طوری‌که از 175 هزار ملک  سطح شهر خرم‌آباد در میانگین5 ساله تنها 7500 ملک(هفت درصد) مردم در پرداخت عوارض مشارکت دارند.

عیدی بیرانوند افزود: شهرداری طی چند سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در سطح شهر انجام داده است و نگاه شورای چهارم شهر خرم‌آباد توجه به مناطقی بود که به آن توجهی نشده بود.

وی با بیان اینکه سرانه فضای سبز خرم‌آباد به دو برابر افزایش یافته و رتبه آن از 30 به 27 افزایش یافت، اظهارکرد: شهرداری خرم‌آباد نزدیک به 100 میلیارد تومان از اشخاص حقیقی و حقوقی طلب دارد.

شهردار خرم‌آباد تصریح کرد: شهرداری خرم آباد یک پروژه مشارکتی دارد که طی سال‌های آینده نزدیک به 300 میلیارد تومان کسب می‌کند.

عیدی بیرانوند از افتتاح و بهره‌برداری از ترمینال برون استانی شهر خرم‌آباد تا یک‌ماه آینده خبر داد و گفت: درصورت مجوز شورای شهر برنامه داریم تا ظرف چند ماه آینده تمامی معابر اصلی شهر خرم‌آباد را آسفالت کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: