• سه شنبه ۱۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-2088-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری پروژه/
ورزشگاه 15 هزار نفری خرم‎آباد کی افتتاح می‎شود؟

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: بعید می‎دانم با این اعتبارات قطره چکانی ورزشگاه 15 هزار نفری خرم آباد تا 22 بهمن امسال به بهره‎برداری برسد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی‌یاور عزیزپور با بیان اینکه در بخش ورزش اعتبارات شناور و متفرقه کشور 475 میلیارد تومان بوده که سهم لرستان 14 میلیارد و 690 میلیون تومان بوده است، اظهار کرد: با تلاش‌های انجام شده هفت درصد اعتبار مصوب را دریافت کردیم اما در حوزه تحقیق توانستیم شش میلیارد و 9 میلیون تومان معادل 41 درصد اعتبارت را  از مرکز کسب کنیم .

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: از مجموع کل اعتبارات مذکور اداره کل ورزش و جوانان استان 3.1 درصد از این منابع را جذب کرده است.

وی با بیان اینکه عملیات ساختمانی مجموعه ورزشی کمالوند خرم‎آباد به پایان رسیده اما محوطه‎سازی آن در دست انجام است، گفت: برای این پروژه پنج میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار مصوب شده که تاکنون سه میلیارد و 500 میلیون تومان تخصیص‌یافته و پیش‌بینی می‎شود امسال در هفته دولت سالن سرپوشیده دوومیدانی به بهره‌برداری برسد .

عزیز پور با گلایه‎مندی از اینکه  زیرساخت‌های موردنیاز مجموعه ورزشی کمالوند ( آب، برق و گاز) هنوز فراهم نشده است، افزود: این پروژه جزو پروژه‎های ملی است و در استان اعتباری برای تأمین این زیرساخت‌ها در نظر گرفته نشده است .

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در رابطه با روند ساخت ورزشگاه 15 هزارنفری شهرستان خرم‌آباد اظهار کرد: مجری ساخت این پروژه وزارت راه و شهرسازی است و بنا بود امسال در دهه فجر به بهره‌برداری برسد اما با توجه به اینکه هیچ اعتباری تخصیص نیافته است بعید است که در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: