• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-5714-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بقعه متبرکه امامزاده طالب بن علی(ع)احداث می‌شود

معاون بهره‌وری اقتصادی اوقاف و امور خيريه لرستان گفت: بقعه متبرکه امامزاده طالب بن علی(ع)احداث می‌شود.

مسلم رضایی پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان اظهار كرد: تعداد پنج بقعه متبرکه در شهرستان‌های استان که از جهت ساختمان در وضعیت مناسبی نبوده و فاقد درآمد و بنیه مالی هستند شناسایی شده و در دستور کار امسال این معاونت جهت بازسازی و احداث بنا قرار گرفته‌اند.

وى افزود: این بقاع متبرکه شامل امامزاده طالب بن علی(ع) پلدختر، امامزاده بابا حبیب (ع) رومشکان، امامزاده زید علی (ع)میراحمدی خرم‌آباد، امامزاده سید علی(ع) منطقه حیه الیگودرز و امامزاده امیر (ع) الشتر است.

رضایی پور تاکید کرد: احداث تربت خانه و سرویس بهداشتی برای این پنج بقعه در اولویت عمرانی این معاونت بوده و در این راستا از همه خیرین نیک اندیش و نیکوکار جهت همکاری و مشارکت در این امر خداپسندانه دعوت کرد.

معاون بهره‌ورى اقتصادى اوقاف و امور خيريه لرستان يادآور شد: بقعه متبرکه امامزاده طالب بن علی(ع) شهرستان پلدختر در کیلومتر ده از آزادراه پل زال – خرم‌آباد و در مجاورت روستای کرکی شهرستان پلدختر واقع شده است.

وى اضافه كرد: اين بقعه علی‌رغم قرارگیری در این منطقه گرمسیری دارای جاذبه‌های گردشگری شامل چشمه، درختان میوه کوهی، طبیعتی بکر و ... بوده که با احداث این بقعه متبرکه و فراهم سازى حداقل امکانات رفاهی مکان مناسبی برای زائران و گردشگران و مسافران مسیر آزاد راه خرم‌آباد - پل زال خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: