• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-1988-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف و ضبط 400 میلیون مواد غیرمجاز نیروزا از باشگاه‌های ورزشی

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم‌آباد از کشف و ضبط 400 میلیون ریال مواد غیرمجاز نیروزا از باشگاه‌های ورزشی شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، کریم هدایتی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به 58 باشگاه ورزشی غیرمجاز درخرم‌آباد اخطار داده شد و از این باشگاه‌ها موادنیروزا به مبلغ 40 میلیون تومان کشف و ضبط شد.

وی افزود: طی بازدیدها و تحقیقات میدانی، تعداد 58 باشگاه در سطح شهرستان خرم‌آباد غیر مجاز فعالیت دارند که تمامی آنها شناسایی و در اسرع وقت نسبت به پلمپ آن‌ها با همکاری و تعامل با اداره اماکن نیروی انتظامی و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اقدام خواهد شد.

هدایتی تصریح کرد: به عنوان آخرین اخطار به مؤسسین و مدیران این باشگاه‌ها تذکر داده شده که نسبت به قانونمند شدن فعالیت‌های خود و اخذ مجوز اقدام کنند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم‌آباد اضافه کرد: هرگونه نگهداری، فروش، استعمال و...مواد نیروزای غیرمجاز در محیط باشگاه ممنوع و در صورت مشاهده نسبت به پلمپ باشگاه اقدام خواهد شد.

وی بیان کرد: 6 خردادماه سال‌جاری در بازدیدی که به همراه همکاران اماکن نیروی انتظامی و معاونت غذا و دارو از باشگاه‌ها داشتیم، مقدار زیادی مواد نیرو زای غیرمجاز از یکی از باشگاه‌های شهرستان خرم‌آباد کشف و ضبط شد،که ارزش ریالی این محموله 40 میلیون تومان بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: