• سه شنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-2490-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری پروژه/
طلسم بیمارستان بروجرد شکسته می‌شود؟

کلنگ بیمارستان آیت‎الله العظمی بروجردی(ره) در سال 86 به زمین زده شد ولی تاکنون به بهره‌برداری نرسیده است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، این بیمارستان تمامی بخش‌ها ازجمله داخلی و جراحی را داراست و در 5 طبقه با هزار متر زیربنا ساخته شده است.

مدتی پیش نماینده مردم بروجرد در مجلس گفته بود: گلایه‌هایی را در رابطه با وضعیت درمانی شهر می‌شنویم که حق با آنها بوده چون بیمارستان‌های ما دارند جز آثار تاریخی شهر می‌شود.

علاءالدین بروجردی افزود: امیدواریم با مجموعه پیگیری‌ها بیمارستان 220 تختخوابی آیت الله العظمی بروجردی که نیمي از راه را طی کرده و به سمت مراحل تکمیلی می‌رود با سرعت بیشتری انجام شود.

وی اظهار کرد: اگر اعتبارات آن به هنگام برسد پایان سال 91 قابل بهره‌برداری است.

از این وعده اکنون 5 سال و از زمان کلنگ‌زنی قریب 10سال می‌گذرد و بیمارستان آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) به مرحله افتتاح و بهره‌برداری نرسیده است.

بیمارستان آیت‌الله العظمی بروجردی(ره) 97 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

هوشنگ بازوند استاندار لرستان در بازدید از پروژه گفت: وضعیت پیشرفت بیمارستان مطلوب است و به حدود 97 درصد رسیده و هم در رابطه با تجهیزات و ساختمان آمادگی‌های دارند اما نواقصی دیده می‌شود که قرار است ظرف 10 روز آینده برطرف شوند .

وی افزود: 20 خردادماه این بیمارستان تحویل موقت می‌شود و بعد از این تاریخ کارفرما و بهره‌بردار نواقص را لیست کرده و به پیمانکار می‌دهند و پیمانکار هم ظرف یک ماه آینده بعد از تاریخ تحویل موقت این نواقص را رفع می‌کند و آماده بهره‌برداری است .

استاندار تصریح کرد: بیمارستان درمردادماه آماده بهره‌برداری کامل خواهد شد و در هفته دولت با حضور مسئولان کشوری افتتاح می‌شود .

بازوند اضافه کرد: نداشتن بخش MRI برای بیمارستان آیت الله العظمی بروجردی(ره) نقص محسوب می‌شود که مکاتبات لازم با وزارتخانه مربوطه برای راه‌اندازی این بخش در این مرکز درمانی تا زمان افتتاح انجام خواهد شد .

به هر حال امیدواریم وعده بیستم خرداد برای افتتاح و بهره‌برداری بیمارستان آیت‌الله العظمی بروجردی(ره)  آخرین وعده باشد و این پروژه مهم زیرساختی بهداشتی کام مردم را شیرین کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: