• دوشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-988-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نفر اول رنکینگ جاده آسیا:
شاید در رقابت‌های داخل سالن آسیا شرکت کنم

رکابزن تیم ملی در بخش استقامت جاده می‌گوید: شاید در رقابت‌های داخل سالن آسیا شرکت کنم.

آروین معظمی گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: رقابت‌های داخل سالن قهرمانی آسیا اواخر شهریور ماه برگزار می‌شود و با اینکه نفر اول رنکینگ آسیا در بخش جاده هستم اما شاید در بخش پیست شرکت کنم.

وی با اشاره به اینکه حسین عسگری به تازگی هدایت تیم ملی را به عهده گرفته، افزود: این انتخاب بدون شک به نفع دوچرخه‌سواری ایران است و اگر آقای عسگری و کادر جدید تیم ملی بخواهند حاضرم در پیست هم سرباز تیم ملی باشم.

معظمی گودرزی با یادآوری اینکه پیست تمرین‌های خاص خودش را لازم دارد، یادآور شد: از سال 2008 تا 2012 در رقابت‌های پیست قهرمانی آسیا شرکت می‌کردم و مدال می‌گرفتم اما چون دیدم در بخش پیست برنامه‌ریزی نیست، تصمیم گرفتم در بخش جاده رکاب بزنم.

این رکابزن لرستانی تأکید کرد: بخش جاده در کشورمان از اول خوب بوده و سطحش از پیست بهتر است و دلیل آن برنامه‌ریزی مناسب‌تر بوده است.

وی مدعی شد: کادر قبلی و مدیر تیم‌های ملی باعث شد که در بخش پیست افت کنیم. کلاس هر کشور در دوچرخه‌سواری در بخش 4 کیلومتر تیمی مشخص می‌شود و این رشته المپیکی است ولی ما شرکت نمی‌کردیم. امیدوارم با تغییر سرمربی و مدیر تیم ملی بخش پیست به جایگاه واقعی‌اش برسد.

معظمی گودرزی با بیان اینکه تغییر در مدیریت تیم ملی، بهترین کار آقای قمری رئیس فدراسیون بوده، افزود: همچنین آمدن آقای عسگری که تجربه فعالیت در بخش پیست و جاده را دارد و از جنس خانواده دوچرخه‌سواری بوده، بدون شک به نفع این رشته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: