• دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-2114-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان خبر داد:
آموزش بیش از 3 میلیون نفرساعت

معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان گفت:   ۳۸۹ حرفه‌ی آموزشی در این اداره ارایه می‌شود .

حشمت‌اله معتمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: در سال گذشته سه میلیون و 472 هزار و 822 نفرساعت آموزش داشته‌ایم و 17 هزار و 439 نفر آموزش داده‌ایم .

وی تعداد حرفه‌های آموزشی را 389 مورد عنوان کرد و افزود: با توجه به مزیت‌ها و استقبال، این تعداد حرفه به متقاضیان آموزش داده می‌شود .

معتمدی با بیان اینکه در روستاها 400 هزار نفرساعت تعهد داشته‌ایم، افزود: 365 هزار و 379 نفرساعت از این تعهد را اجرایی کرده‌ایم که حدود 91 درصد می‌شود . در کل 2128 نفر آموزش در روستاها داشته‌ایم که متناسب با مزیت‌های هر منطقه این آموزش‌ها ارائه شده است .

معاون اداره کل فنی و حرفه‌ای لرستان با بیان اینکه در زندان‌ها 284 هزار و 928 نفرساعت آموزش داشته‌ایم، اضافه کرد: 1013 نفر در زندان‌ها آموزش دیده‌اند که انتظار داریم این آموزش‌ها به کار زندانی‌ها و افراد آموزش‌دیده بیاید .

وی به آموزش در پادگان‌ها اشاره و تصریح کرد: برای سربازان وظیفه 134 هزار و 976 نفرساعت آموزش داشته‌ایم و 427 سرباز آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند .

معتمدی آموزش در سکونت‌گاه‌های غیررسمی، کمپ‌های ماده 15 و مراکز درمان اجباری، صنایع و اصناف، کارآموزی در محیط واقعی کار، صنایع ضمن کار، مراکز جوار دانشگاهی، بخش عشایری و... را از دیگر بخش‌های آموزش عنوان کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: