• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-290-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/پیگیری پروژه/
سکوی تماشاگران آزادی کوهدشت بازهم در ایستگاه تعطیلی!

پروژه سکوی تماشاگران استادیوم آزادی شهرستان کوهدشت با اینکه بیش از هفت سال از آغاز عملیات آن سپری شده اما برای تکمیل به سال‌های بیشتری نیاز دارد .

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، نقشه این پروژه تاکنون به علت ایرادهای فنی چندین بار دچار تغییر شده و واژه «تعطیلی» نیز بارها در این پروژه "شنیده" شده است .

نعمت‌الله رشیدیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهدشت درباره آخرین وضعیت این پروژه به ایسنا گفت: فاز نخست این پروژه که مقاوم‌سازی بود، سال‎گذشته تقریباً تمام شد و بعد از آن پروژه تعطیل شده است .

وی ادامه داد: اعتبارات سال 96 این پروژه هنوز ابلاغ نشده و تا این کار انجام نشود، نمی‌توانیم مناقصه فازهای بعدی را برگزار کنیم .

رشیدیان تأکید کرد: سکوی تماشاگران فوتبال مجموعه ورزشی آزادی پروژه سنگینی است و با اعتبارات قطره‌چکانی حالا حالاها تکمیل نخواهد شد .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهدشت یادآور شد: برای تکمیل این پروژه نزدیک به سه میلیارد تومان نیاز است و برای بهره‌برداری باید اعتبارات افزایش پیدا کند وگرنه با این شرایط در آینده نزدیک به جایی نخواهد رسید .

وی با بیان اینکه پروژه سنگینی است، افزود: تمام دفاتر هیأت‌های ورزشی شهرستان به زیر سکوی تماشاگران منتقل می‌شود و اتاق‌های داوران، دوپینگ، رختکن و ... نیز باید در آنجا ساخته شود .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: