• شنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-9414-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خبر داد:

جذب 10 میلیارد برای مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان


مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان از جذب 10 میلیاردی اعتبار از استانداری برای مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان خبر داد.

  یدالله دلارام در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد : در حال حاضر مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

  وی اضافه کرد: برای احداث این مرکز به 8 میلیارد تومان اعتبار نیاز بود و قرار بر این شد که 4 میلیارد تومان از آن از طرف استانداری و 4 میلیارد دیگر از طرف بنیاد حفظ آثار مرکز تحقق پیدا کند .

  دلارام ادامه داد: از 4 میلیارد تومان استانداری، تاکنون یک میلیارد تومان به صورت ریالی و یک میلیارد در قالب اقدامات اجرایی تحقق پیدا کرده است .

  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان خاطرنشان کرد : برای احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان به 8 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم .

  وی یادآور شد: این یادمان قرار است در 3 فاز احداث می‌شود .

  دلارام گفت: کمبود اعتبار سد راه احداث این طرح ارزشی در استان است؛ در صورت تحقق اعتبار ظرف یکسال آینده این پروژه به افتتاح می‌رسد .

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان اظهار کرد: ایجاد این یادمان برای ثبت رشادت‌های رزمندگان لرستان در هشت سال دفاع مقدس ضروری است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: