• چهارشنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-4885-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:

اساس پیروی از نبوت و ائمه (ع) پيروي از خط ولایت است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه هدف اصلی دشمن ایجاد آشوب و فتنه در نظام اسلامی است گفت: اساس پیروی از نبوت و ائمه (ع) این است که ولایت را محکم نگه داریم و این می‌تواند کشتی را به ساحل نجات و تمدن نوین اسلامی برساند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، حجت‌الاسلام والمسلمین "سید علیرضا ادیانی "در مراسم تکریم و معارفه رئيس عقیدتی سیاسی فرماندهي انتظامی لرستان بیان کرد: اگر به معارف دین اسلام و ره‌‌آورد پیامبر اعظم (ص) عمل کنیم انسان بالفعل و فرشته بالقوه می‌شویم.

وی افزود: آن جامعه‌ای که پیامبر اکرم (ص) در صدد ساخت آن بود، جامعه‌ای است که در آن انسان‌ها فرشته خو هستند و افراد آن جامعه نسبت به یکدیگر مهربان‌ هستند.

ادیانی اضافه کرد: اساس دین ولایت و حکومت است و همه دستگاه‌ها بايد بر اساس اسلام عمل کنند .

وی به ولایت مداری مردم لرستان اشاره و تصریح کرد : همه ما به ویژه مردم لرستان که جز ولایت مدار ترین مردم ایران هستند دارای غیرت دینی هستیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد : مردم لرستان با همه وجودشان در همه میدان‌هایی که نظام جمهوری اسلامی نیاز به حضور آنها داشت حضور یافتند و در زمان جنگ نیز این استان سر راه و میزبان میلیون‌ها رزمنده بود.

وی با اشاره به اینکه الی الله یعنی حاکمیت خدا و تجلی حاکمیت ربوبی خداوند در زمین ، اظهار داشت: حکومت پیغمبر (ص)، امام معصوم (ع) و نائب امام معصوم (ع) تجلی توحید ربوبی خداوند است و گوهر درخشان به سعادت رسان ، نفی کننده طاغوت‌ها، شرک‌‌ها و جهالت‌ها و میراث گرانسنگ پیامبر (ص) ولایت و حکومت است.

ادياني گفت : اساس پیروی از نبوت و ائمه (ع) این است که ولایت را محکم نگه داریم و این می‌تواند کشتی را به ساحل نجات و تمدن نوین اسلامی برساند.

در پايان مراسم حجت الاسلام موسوي به عنوان رئيس عقيدتي سياسي انتظامي لرستان معرفي و از زحمات حجت الاسلام حسيني رئيس سابق عقيدتي سياسي اين فرماندهي تقدير كرد.

انتهای پیام