• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-8584-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان خبر داد:

واگذاری 54 هکتار زمین به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ضمن تشریح عملکرد واحد برنامه‌ریزی و امور متقاضیان در سال گذشته از واگذاري زمين به متقاضيان در شهرک‌ها و نواحی صنعتي لرستان با مشوق‌های حداكثري در قيمت تمام شده حق انتفاع خبر داد.

 به گزارش ایسنا منطقه لرستان، بختیار رازانی اظهار کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی با ایجاد زیرساخت‌های لازم در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان زمینه و بستر را برای تسهیل در روند تولید فراهم کرده است.

 وی از انعقاد 50 قرارداد واگذاری زمین به مساحت 54 هکتار در سال 96 به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی خبر داد و تصریح کرد: این میزان نسبت به مشابه سال قبل 200 درصد رشد داشته است.

 این مسئول با اشاره به افزایش درخواست سرمایه‌گذاران برای تولید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افزود: در سال 95 تعداد 25 قرارداد واگذاری زمین به مساحت 8 هکتار منعقد شد.

رازانی افزود: با توجه به حمایت‌ها برای جذب سرمایه‌گذاری در سال گذشته این تعداد قرارداد رشد چشمگیری داشته و نشان از افزایش اقبال سرمایه‌گذاران داخلی و فعال بخش خصوصی استان به شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان دارد.

 این مسئول یادآور شد: واگذاري زمين به متقاضيان در شهرک‌ها و نواحی صنعتي لرستان با تشویق‌های حداكثري در قيمت تمام‌شده حق انتفاع در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است نیز انجام خواهد شد.

انتهای پیام