• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-2788-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

رمضان‌پور: با شایستگی قهرمان شدیم/ از قراردادهای لیگ راضی نیستیم

هندبالیست تیم بانوان تأسیسات دریایی تهران می‌گوید، تیمش با شایستگی قهرمان لیگ برتر شده است.

الناز رمضان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، درباره قهرمانی تیم تأسیسات در فصل جاری لیگ برتر، اظهار کرد: تیم یکدست و خوبی داشتیم و با اینکه همه فکر می‌کردند تیم لارستان قهرمان می‌شود اما خوشبختانه ما توانستیم با شایستگی بر سکوی اول قرار بگیریم و با قدرت در جام باشگاه‌های آسیا شرکت می‌کنیم.

وی ادامه داد: لارستان با اینکه نزدیک هشت ملی‌پوش داشت اما امسال در رده سوم قرار گرفت.

رمضان‌پور درباره سطح لیگ گفت: امسال نسبت به سال‌های قبل خیلی بهتر بود، چون بیشتر تیم‌ها هزینه کرده بودند و از نظر بازیکن شرایط خوبی داشتند.

این بانوی هندبالیست که فصل پیش عضو تیم لارستان بود و به همراه این تیم قهرمان لیگ برتر شد در پاسخ به پرسشی که چرا از این تیم جدا شد؟ گفت: شرایطی پیش آمد که ادامه همکاری به صلاح نبود و ترجیح دادم، جدا شوم که خوشبختانه امسال هم با تیم جدیدم قهرمان شدم.

رمضان‌پور در پاسخ به پرسشی که از مبلغ قراردادهای لیگ برتر راضی است؟ بیان کرد: راضی که نیستیم اما خوشبختانه در دو فصل پیش با مدیرعامل تیم‌هایی که کار کرده‌ام، به تعهدات عمل کرده‌اند.

وی که فصل پیش خانم گل لیگ برتر شد درباره اینکه امسال چه گل به ثمر رسانده و چه کسی خانم گل شده، گفت: دقیق نمی‌دانم چند گل زده‌ام و فعلاً نام شخص خاصی برای خانم گلی اعلام نشده است.


انتهای پیام