• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-6785-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/انقلاب اسلامی در چهل سالگی /

آیت‌الله تقوی:
پرونده آمریکا سراسر ننگ و جنایت است

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی به دنیا صادر شده است، اضافه کرد: انقلاب مرزها را در نوردیده و مغزها را از آن خود کرده است.
 
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آیت‌الله سید رضا تقوی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن خرم‌آباد، اظهار کرد: درود سلام بر میدان ژاله تهران، سلام بر همه مقاومانی که ایستادند و در برابر طاغوت مقاومت کردند، سلام به امام و سلام به امت و سلام بر مردم لرستان و بر شهیدان و جانبازان و عشایرشان.

وی با ذکر این مطلب که ملت ایران ۴۰ سال است که پشت سر رهبر خود ایستاده و امید دشمنان را ناامید کردند، ادامه داد: امام راحل با شعار عاشورایی خود به ما عزت بخشید.

آیت‌الله تقوی با اشاره به اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه شور و شعور و احساسات پاک مردم است، اضافه کرد: پیام مهم اجتماع ۲۲ بهمن پاسداری از خون شهیدان است.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با ذکر این مطلب که مردم ما از قرآن الهام می‌گیرند، ادامه داد: ما بیدی نیستیم که از تهدیدهای رئیس‌جمهور آمریکا بلرزیم چراکه از قرآن مدد می‌جوییم.

رئیس شورای عالی زکات کشور با اشاره به اینکه استکبار ۴۰ سال علیه ملت ما کودتا کرد و ترور و تروریست را پرورش داد، ادامه داد: آمریکا همه امکانات را به صدام داد اما ملت ایران چون کوه در برابر متجاوزان ایستاد و یک وجب از خاک میهن را از دست نداد.

وی با اشاره به اینکه استکبار هرروز حلقه‌های تحریم را تنگ‌تر کرد، افزود: استکبار بنیه دفاعی ما را هدف قرار داده است کما اینکه قدرت موشکی ایران به آمریکا ربطی ندارد.

آیت‌الله تقوی تأکید بر بنیه دفاعی ایران برای دفاع از کشور، ادامه داد: آمریکا از بمب اتم در هیروشیما استفاده کرد و در یک‌چشم به هم زدن ۱۵۰ هزار انسان را خاکستر کرد.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه پرونده آمریکا سراسر ننگ و جنایت است، اضافه کرد: امام آمد و این ملت را بیدار کرد و امروز هم رهبر ما جلودار ملت ایران است و به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی ایران به تمام جهان صادر شد.

رئیس شورای عالی زکات کشور با ذکر این مطلب که موج انقلاب اسلامی ایران مرزها را در نوردیده و مغزها را در منطقه از آن خود کرد، افزود: درحالی‌که که آمریکا در عراق پایگاه دارد اما عراق عاشق انقلاب اسلامی ایران است  .

وی با اشاره به اینکه آمریکا می‌خواست سوریه را از هم بپاشد و داعش را ایجاد کرد، افزود: ملت ایران با جوانان و سردارانش به سوریه کمک کرد و آمریکا مجبور شد دمش بر کولش بگذارد.
 
آیت‌الله تقوی با اشاره به اینکه آمریکا در مقابل حزب‌الله لبنان درمانده شده است و سید حسن نصرالله استکبار جهانی را دیوانه کرده است، اضافه کرد: حزب‌الله لبنان ساخته‌وپرداخته مکتب فکری امام راحل و مکتب عاشوراست که با رمز یا حسین عملیات‌ها را شروع می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با تأکید بر اینکه امروز حزب‌الله خار چشم استکبار جهانی است به درماندگی دشمنان در منطقه اشاره کرد و افزود: استکبار نمی‌تواند در این منطقه بماند.

رئیس شورای عالی زکات کشور با ذکر این مطلب که تمام استکبار نتوانست انصار الله یمن را از پای درآورد، یادآور شد: مسیر انقلاب، برنامه‌های آموزشی و اندیشه انقلاب در یمن در سوریه در عراق وجود دارد و ملت ایران ابرقدرت در برابر آمریکاست.

|


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: