• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7014-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون پیشگیری بهزیستی خبر داد:
فعالیت ۱۲ پایگاه سلامت اجتماعی در لرستان

معاون پیشگیری بهزیستی از فعالیت ۱۲ پایگاه سلامت اجتماعی در لرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، ابتسام داشی با اشاره به فعالیت ۱۲ پایگاه سلامت اجتماعی در استان، گفت: در محیط‌های مختلف ۱۲ پایگاه سلامت اجتماعی سازمان بهزیستی استان فعالیت دارند که که بر اساس شیوه‌نامه، برنامه‌های آموزشی و مشاوره‌ای در راستای پیشگیری و مقابله با مواد مخدر برگزار می‌کنند.

وی بیان کرد: در راستای مبارزه با مواد مخدر ۱۰ پایگاه سلامت همیار در استان فعالیت دارند.

داشی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته در استان هم‌زمان با هفته مبارزه با مواد مخدرافزود: در شورای مبارزه با مواد مخدر ۲۲ دستگاه مختلف اجرایی عضو هستند و می‌طلبد که برنامه‌های خود را در این رابطه ارائه دهند.

این مسئول هفته مبارزه با مواد مخدر را فرصتی برای وفاق و همدلی کمیته فرهنگی پیشگیری از مواد مخدر دانست و افزود: این هفته مشارکت مردم و سمن‌ها ترغیب شود، کمااینکه سازمان‌های مردم نهاد مروج نشاط و امید در جامعه هستند .

معاون پیشگیری بهزیستی لرستان بر ضرورت برگزاری برنامه‌های این هفته به‌صورت منسجم و یکپارچه از سوی دستگاه‌های اجرایی عضو شورا، تاکید کرد و با بیان اینکه باید زمینه برای همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد برای برگزاری برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر در لرستان فراهم شود، خاطرنشان کرد: فراهم کردن زمینه اطلاع‌رسانی خدمات حوزه درمان و همچنین حمایت‌های اجتماعی دستگاه‌های عضو شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان ضروری است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: