• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4885-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:
۳۲ هزار بیکار در روستاهای لرستان وجود دارند

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌ها مملکت را ناکام کرده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، محمدرضا ملکشاهی‌راد اظهار کرد: مردم از ما گله‌مند هستند چراکه تنها با حرف زدن کاری از پیش نمی‌رود.

وی با بیان اینکه مسائل را باید عینی‌تر و عملیاتی‌تر عنوان کرد، افزود: اگر از تنها گزارش‌ دادن بیرون بیاییم شاید موثرتر باشیم.

ملکشاهی‌راد خاطرنشان کرد: در رابطه با طرح اشتغال روستاییان بیانات خوب بوده اما باید اجرایی شوند چراکه در سطح خرم‌آباد و چگنی اقدام نوینی دیده نشده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد بانک‌ها گفت: بانک‌ها مملکت را ناکام کرده‌اند و پیچ و خم آنها تمام اقدامات نظام را زیر سوال برده است.

وی ادامه داد: اگر بانک روستایی ایجاد شود و تمام پول‌ها به خود روستاها وارد شود می‌توان اقدامات موثری انجام داد چراکه سیاست‌گذاری‌های فعلی پاسخگو نیستند.

ملکشاهی‌راد خاطرنشان کرد: اگر جمعیت استان ۱۴ هزار خانوار باشد ۳۰ درصد آن را روستاییان تشکیل می‌دهند که می‌توان گفت حدود ۳۲ هزار بیکار در روستاها وجود دارند.

ملکشاهی‌راد خاطرنشان کرد: اگر جمعیت استان ۱۴ هزار خانوار باشد ۳۰ درصد آن را روستاییان تشکیل می‌دهند که می‌توان گفت حدود ۳۲ هزار بیکار در روستاها وجود دارند.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مزیت‌های استان در حوزه دام، گیاهان دارویی، شیلات و تولید عسل هستند که باید در قالب فعالیت تعاونی‌های روستایی از آنها استفاده کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: